Beata Szydło w Myślenicach: „Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy i w samorządzie”

W niedzielę, 14 października, Myślenice gościły wicepremier Beatę Szydło. – Wygrana kandydatów PiS w wyborach, w Myślenicach i w całym powiecie, da możliwości konkretnego wsparcie rządu w wielu mniejszych i większych projektach poprawiających jakość życia mieszkańców – zapewniała wicepremier.

Zdaniem Beaty Szydło warto roztropnie rozważyć, na kogo za tydzień będzie się głosowało. – To są szczególne wybory, ponieważ dotyczą naszych spraw codziennych. Tych spraw, które są realizowane w tych miejscach, w których żyjemy na co dzień. Ponadto wybieramy spośród ludzi, których znamy bardzo dobrze. Kandydują nasi sąsiedzi, nasi znajomi. Jednak z tego też powodu to nie są łatwe wybory, bo zastanawiamy się, czy ci ludzie przez cały czas, gdy będą pełnić swój mandat, dotrzymają obietnic wygłoszonych w trakcie kampanii. będą dotrzymywać słów tak, jak w kampanii wyborczej. W kampanii wyborczej dużo jest obietnic, jest zawsze dużo zapewnień, a potem to życie weryfikuje i pytanie jest, ile z tego pozostanie – mówiła Beata Szydło.

Wicepremier przyjechała, by wesprzeć kandydata na burmistrza Jarosława Szlachetkę oraz kandydatów na radnych i kandydatów na wójtów i burmistrzów w pozostałych gminach.